"Witaj Przygodo" - wakacje dla najmłodszychPoznaj naszą ofertę wakacyjną dla najmłodszych dzieci. Zapraszamy uczestników w wieku 7-10 lat na obóz „Witaj Przygodo”. Wakacje pełne przygód, poszukiwania skarbów, gier zespołowych, kreatywnych zabaw i radości.

Chcesz zapewnić swojemu dziecku bezpieczny i twórczy wypoczynek? Zapraszamy na nasz obóz. Wiemy, że najmłodsi potrzebują rozmaitości i planu dnia przepełnionego aktywnościami, dlatego przygotowaliśmy wiele różnych gier, zabaw oraz warsztatów. Na naszym obzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz program warsztatów „Witaj Przygodo”:
 1. Zajęcia teatralne - wyraź siebie, występuj na scenie, przebieraj się w kostiumy i twórz wyjątkowe role na naszych zajęciach teatralnych.
 2. Zajęcia taneczne - nasz instruktor wytłumaczy podstawowe kroki, nauczymy się choreografii aby szaleć na parkiecie dyskoteki obozowej.
 3. Zajęcia plastyczne - pobudzamy wyobraźnie do tworzenia niesamowitych dzieł sztuki. Dziecięce postrzeganie świata jest wyjątkowe i dajemy możliwości, żeby dziecko za pomocą środków wyrazu artystycznego opowiedziała o świecie, który go otacza.
 4. Aktywności grupowe: karaoke, konkursy, olimpiady sportowe, teleturnieje to i jeszcze więcej na naszym obozie.
 5. Gra terenowa w pięknych okolicznościach przyrody
 6. Wspólne plażowanie, pływanie w morzu i aktywności na plaży.
 7. Wycieczka do Muzeum Bursztynu w Stegnie.
 8. Podczas obozu "Witaj Przygodo" zaplanowana jest wycieczka do Parku Przygody w Mikoszewie. Zobacz film z tego miejsca.
Zobacz co zyskuje twoje dziecko na naszym obozie:
 • Nowych kolegów i koleżanki.
 • Pewność siebie.
 • Wspaniałe zajęcia tematyczne.
 • Aktywnie spędzony wakacyjny czas.
 • Spędzi czas na warsztatach pod czujnym okiem profesjonalistów.
 • Pozna i rozwinie wiele swoich talentów.
Zapoznaj się z naszym cennikiem.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!