FAQ

Na dole znajdziesz najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów.

 • Gdzie odbywają się obozy N-Camp?

  W tym roku letnie obozy N-Camp odbęda się w Mikoszewie. Gościć nas będzie Ośrodek Wypoczynkowy „Basia”.

 • Moje dziecko jedzie pierwszy raz na obóz, czy będzie odpowiednio zaopiekowane?

  Oczywiście! N-camp to najlepszy wybór na pierwszy wypoczynek dziecka. Stawiamy na bezpieczeństwo i rozwój talentów. Małe grupy pozwalają naszym wychowawcom poświęcić dużo uwagi każdemu z uczestników. Na obozie pracuje również podwójna kadra co daje komfort naszym podopiecznym i „podwójne zaopiekowanie”. Uczestnicy przypisywani są do grup według wieku, dlatego każdy znajdzie dla siebie towarzystwo do wspólnej zabawy.

 • Na czym polegają warsztaty teatralne obozie?

  Podczas warsztatów teatralnych uczestnicy samodzielnie przygotowują spekatakl teatralny. Dzieci tworzą scenariusz, scenografię oraz kostiumy pod czujnym okiem aktorki Doroty Nowak. Zajęcia tetaralne to przestrzeń gdzie dzieci nabierają pewności siebie, mają poczucie sprawczości i widzą efekty swojej kreatywnej pracy. Warsztataowiec nie narzuca swoich pomysłów, ale podąża za pomysłami i propozycjami młodych ludzi.

 • Na czym polagają warsztaty plastyczne?

  Na naszych zajęciach plastycznych pomagamy zrozumieć sztukę z innej perspektywy. Pozwolimy działać twojemu dziecku i jego wyobraźni. Rozwijamy artystyczne talenty młodych ludzi. Zobacz program warsztatów w składce obozy.

 • Jak moje dziecko dojedzie na obóz?

  Zapewniamy trasport autobusem z Torunia. Przy grupie minium 10 osób zapewniamy bus z Gdańska i Warszamy za dodatkową opłatą. Możliwy jest też osobisty dowóz dziecka bezpośrednio do ośrodka.

 • Moja córka jedzie na obóz bez żadnej koleżanki czy znajdzie towarzystwo?

  Oczywiście! Nasz obóz zaczynamy od zajęć integracyjnych, abyśmy mogli lepiej się poznać i nawiązać nowe znajomości. Dzieci pracują w grupach równieśniczych co również pomaga w nawiązywaniu nowych relacji. Naszą kadrę tworzą doświadczeni pedagodzy, którzy od lat pracują z dziećmi oraz młodzieżą i potrafią wczuć się w potrzeby uczestników.

 • Co spakować na obóz?

  Wszyscy rodzice na miesiąć przed rozpoczęciem obozu dostaną wiadomość mailową z krótkim poradnikiem N-Camp i tam znajdą informacje na ten temat. Na nasze obozy nie ma szczególnych wymagań jeżli chodzi o ubrania i sprzęt.

 • Czy będę miała kontakt z dzieckiem podczas obozu?

  Nie wyobrażamy sobie żeby było inaczej. Oczywiście rodzice mogą kontaktować się z dzieckiem telefonicznie. Ponadto publikujemy w naszych mediach społecznościowych wiele materiałów z obozu.

 • Ilu uczestników będzie na obozie?

  Nasze obozy są małe, aby zapenwieć komfort uczestnikom. Na obozie będzie do 40 uczestników.

 • Moje dziecko ma alergie pokarmową – czy w ośrodku przewidziana jest dieta specjalna?

  Można zamówić dietę specjalną. Prosimy o taką informację przy rezerwacji miejsca.

 • Czy udział w warsztatach jest dodatkowo płatny?

  Nie. Warsztaty stanowią inegralną częśc N-Camp i są darmowe dla wszystkich uczestników.

 • Czy wychowawcy mają wcześniejsze doświadczenie pracy z dziećmi?

  Tak. Kadrę obozu tworzą doświadczeni pedagodzy, którzy pracują z naszą firmą od lat.

 • Kto prowadzi warsztaty tematayczne?

  Warsztaty teatralne prowadzi aktorka Dorota Nowak, a warsztaty plastyczne artystka Izabela Zalech.

 • Ile dać dziecku kieszonkowego?

  To zależy już tylko od indywidulanych potrzeb i woli rodziców. Dzieci mają możliwość zakupienia pamiątek. Jednak ze strony organizatora żadna kwota nie jest wymagana.

 • Czy będę miała kontakt z kadrą obozu?

  Kierownik wypoczynku jest dostępny telefonicznie i mailowo podczas całego czasu trwania obozu jak również przed rozpoczęciem wypoczynku aby odpowiedać na pytania. Dane do kontaktu: tel. 531 622 012 lub biuro@n-camp.pl

Masz inne pytanie?

Napisz do nas korzystajać z poniższego formularza.