To nas wyróżnia


PASJA

Obóz powstał z myślą o dzieleniu się naszą pasją z młodymi ludźmi. Chcemy zachęcić młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu i inwestowania w swoje umiejętności. Siła, która drzemie w młodych ludziach jest niezwykła i chcemy ją wykorzystać, aby z każdą z grup stworzyć wspaniały projekt.

DOPRACOWANIE

Nie musimy dzielić naszej uwagi w wiele projektów lecz całą naszą uwagę skupiamy na tym, żeby nasz wypoczynek przygotowany był perfekcyjnie, bezpiecznie i kreatywnie.

KADRA

Zatrudniamy tylko doświadczonych wychowawców i warsztatowców. Specjalistów w swojej dziedzinie, którzy wiedzą jak nauczać i animować czas młodych ludzi. Zespół N-Camp nie boi się nowych wyzwań i inwestować w siebie. Każdy z naszego zespołu przeszedł przez wiele szkoleń, aby podnosić swoje kwalifikacje i tym samym zapewnić najwyższy poziom na obozie N-Camp.

ODPOCZYNEK

Wiemy, że wakacje to czas w którym młodzież powinna odpocząć i nabrać siły na kolejny rok szkolny. W planach wspólne plażowanie (nasz ośrodek położony jest bardzo blisko morza), rozgrywki sportowe, gry zespołowe, wieczorne animacje i wiele wiele innych.

WARSZTATY

Czas, który wykorzystamy kreatywnie. Nauka przez zabawę i poza szkolną ławką nabiera innego wymiaru. Nasi warsztatowcy doskonale wiedzą jak w niekonwencjonalny sposób przekazać wiedzę i umiejętności młodemu pokoleniu. Oprócz warsztatów nasi specjaliści są do dyspozycji dla uczestników obozu również poza warsztatami. Podczas N-Camp są z nami w ośrodku i towarzyszą młodzieży w tym wakacyjnym czasie.

POKAZ KOŃCOWY

Zupełna nowość wsród obozów młodzieżowych. Podczas N-Camp każda z grup przygotowuje pokaz, który zostanie zaprezentowany podczas ostatniego wieczoru naszego obozu.

MEDIA

Przez cały czas trwania obozu na bieżąco będziemy wstawiać relacje w mediach społecznościowych z naszych wydarzeń, aby bliscy, którzy zostali w domach mogli towarzyszyć i podglądać postępy uczestników N-Camp.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!