W naszym programie


  1. Pierwszy dzień to czas zapoznania z kadrą i infrastrukturą ośrodka. Wychowawcy poprowadzą zajęcia integracyjne. Uważamy, że zgrany zespół to podstawa udanego obozu, dlatego pierwszego dnia skupimy swoją uwagę na tym, żeby lepiej siebie poznać.
  2. W kolejnych dniach uczestnicy czas spędzą na warsztatach, odpoczynku i zajęciach z wychowawcą. Jeżeli pogoda pozwoli będziemy chodzić na plażę, która jest bardzo blisko ośrodka. Czas na obozie umilą nam zajęcia sportowe i animacje wieczorne. Zapewniamy aż 5 godzin warsztatów dziennie (oprócz pierwszego i ostatniego dnia - dni te przewidziane są na przyjazd i wyjazd uczestników oraz integrację).
  3. Jeżeli wytyczne MZ i GIS związane z pandemią pozwolą na przemieszczenie się grup obozowych w miejsca publiczne w programie przewidziana jest wycieczka do Krynicy Morskiej, a podczas niej zwiedzanie Latarni Morskiej, rejs katamaranem po Zalewie Wiślanym, czas na zakup pamiątek.
  4. Drugą planowaną wycieczką jest wycieczka do Muzeum Zalewu Wiślanego w Kątach Rybackich. Plany związane z wycieczkami mogą ulec zmianie z przyczyn od organizatora niezależnych.
  5. Wakacje nad morzem nie mogą odbyć się bez zabaw na plaży i kąpieli w morzu. Jeżeli pogoda pozwoli to właśnie nad brzegiem Bałtyku będziemy spędzać chwile odpoczynku. Część warsztatów dzięki sprzyjającej pogodzie będzie mogła odbyć się na świeżym powietrzu. W przypadku deszczu mamy do dyspozycji w ośrodku wiele sal i strefę relaksu.
  6. Wychowawcy przygotowali również plan zajęć tematycznych w tym zajęcia „bliżej natury”.
  7. Wieczorne animacje to czas zabawy i odpoczynku. Nasza profesjonalna kadra przygotowała wiele atrakcji: zawody sportowe, teleturnieje, konkursy, mam talent, dyskoteki, ogniska, karaoke i wiele wiele innych.
  8. Ostatni wieczór naszego obozu to czas festiwalu obozowego. Każda z grup przedstawi przygotowany przez siebie występ. Ten wieczór to czas eksplozji talentów i pozytywnych wrażeń. Już nie możemy się doczekać.

N-Camp, 05-14 sierpnia 2021, Kąty Rybackie