Przeżyj prawdziwą przygodę!


Nasze obozy przygotowane są tak, żeby każdy znalazł coś dla siebie.

Interesujesz się sztuką? Zapraszamy do grupy teatralnej. Dowiesz się jak wygląda zawód aktora. Tajniki pracy głosem zostaną podane Ci w przyjemny sposób. Kreatywność i praca z własnym ciałem pozwolą stworzyć spektakl marzeń.

Lubisz śpiewać? A może śpiewasz bardzo dobrze? Chcesz rozwijać się wokalnie? Jesteśmy na to gotowi! Zapraszamy na obóz wokalny podczas którego nabędziesz niezwykłe umiejętności i rozszerzysz swój wokalny warsztat. Ekipa N-Camp jest gotowa wspierać wschodzące gwiazdy muzyki!

Bliski jest Ci ruch i ekspresja ciała? Lepiej nie mogłeś trafić! Nasze warsztaty taneczne są tym co może Ci się przydać w rozwijaniu tanecznego talentu. Taniec to nie tylko sekwencja ruchów, ale emocje, które możesz przekazać odbiorcom. Przekonaj się o tym pod okiem profesjonalnego trenera!

Chcesz podróżować, zwiedzać świat i pięknie żyć? Chcesz nauczyć się języka nie tylko siedząc nad słownikami i podręcznikami? Pokażemy, że można inaczej! Naucz się języka przez działanie. Twórcze warsztaty pod okiem profesjonalisty pokażą Ci jak wiele perspektyw otwiera się dzięki lepszej znajomości angielskiego. Czas obozu N-Camp jest po to, żebyś mógł mieć styczność z angielskim w codziennych sytuacjach.

Zachęcamy do sprawdzenia programów naszych warsztatów

N-Camp, 05-14 sierpnia 2021, Kąty Rybackie