Poznaj naszą kadrę


Prowadzący warsztaty


Zdjęcie Krzysztofa Chorzelskiego

Krzysztof
Chorzelski

Warsztaty wokalne

Student Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno – aktorskim, specjalności musical. Od najmłodszych lat zakochany w śpiewie. Uczęszczał do Szkoły Muzycznej II st. do klasy śpiewu solowego. Brał udział w licznych konkursach oraz projektach ogólnopolskich i za granicą. Debiutował na scenie w Pałacu Młodzieży w Gdańsku, ma za sobą występy w teatrze Muzycznym w Gdyni i Teatrze Szekspirowskim. Członek grupy projektowej ‚Kolektyw’ Gdańskiej Akademii Artystycznej. Nauczając korzysta nie tylko z podstaw techniki klasycznej i musicalowej, ale przede wszystkim z pasji do muzyki i ludzi. Otwartość i naturalność sprawiają, że na zajęciach zawsze panuje wspaniała atmosfera!

Zdjęcie Wojciecha Dolatowskiego

Wojciech
Dolatowski

Warsztaty taneczne

Tegoroczny dyplomant Akademii Muzycznej w Gdańsku na Wydziale Wokalno-Aktorskim spec. musical oraz student II-go roku na Wydziale Sztuk Scenicznych spec. choreografia i techniki tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi. Stypendysta rektora dla najlepszych studentów na dwóch uczelniach. Tworzy własne kompozycje ruchowe, nagradzane m.in. na Ogólnopolskim Konkursie Choreograficznym „Wyeliminuj Koronę z Wirusa” (I Nagroda), Ogólnopolskim Konkursie Choreograficznym MY MOVE (finalista), wystawiane m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Tańca Scena Otwarta 2020.. Autor choreografii do musicalu pt. „Przebudzenie” w reż. Marka Puchowskiego. Instruktor tańca współczesnego w Dreams Musical Academy. Odtwórca roli Szymona w serialu „Otwórz oczy” prod. Netflix.

Zdjęcie Doroty Nowak

Dorota
Nowak

Warsztaty teatralne

Dorota jest nie tylko aktorką, ale również lektorem i wykładowcą akademickim. Specjalizuje się w warsztatach aktorskich, emisji głosu, wyrazistości mowy oraz oprawy lektorskiej. Trenuje łyżwiarzy w aktorskim wyrazie emocji w kraju i zagranicą, współpracuje z ośrodkami kultury i ze szkołami wyższymi, realizując zadania teatralne w ramach grantów Ministra Kultury i Sztuki oraz Dziedzictwa Narodowego. Jest członkiem jury konkursów w Przeglądach i Festiwalach Teatralnych na terenie kraju.

Zdjęcie Izabeli Zalech

Izabela
Zalech

Warsztaty językowe

Podczas N-Camp poprowadzi warsztaty z języka angielskiego. Nauczyciel z pasją. Absolwentka filologii angielskiej. Zdobywała cenne doświadczenie i umiejętności podczas pracy w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Swoją pasją od lat dzieli się z młodym pokoleniem. Oprócz talentów językowych uzdolniona plastycznie i muzycznie - te zdolności na pewno wykorzysta podczas warsztatów.

Wychowawcy


Zdjęcie Mariki Grochowskiej

Marika
Grochowska

Wychowawca

Z wykształcenia nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny oraz terapeuta integracji sensorycznej. Czynny nauczyciel wychowania przedszkolnego od 2015 r. Koordynator projektów edukacyjnych dla dzieci przedszkolnych. Organizator konkursów plastycznych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Animatorka czasu wolnego dla dzieci w sali zabaw oraz animatorka urodzinowa. Wychowawca kolonijny na obozie letnim dla dzieci i młodzieży w wieku 12-18 lat.

Zdjęcie Mikołaja Piotrkowskiego

Mikołaj
Piotrkowski

Wychowawca

Ukończył studia I stopnia na kierunku biotechnologia. Ma doświadczenie w pracy z młodzieżą zarówno jako korepetytor jak i na zorganizowanych wyjazdach. Przekazywanie wiedzy oraz troska o rozwój młodych ludzi to zdecydowanie duża część jego życia. Na codzień bardzo towarzyski, z dużą umiejętnością słuchania innych. Pasjonuje się swoimi studiami, a w wolnym czasie lubi podróżować.

Zdjęcie Agnieszki Roszkowskiej

Agnieszka
Roszkowska

Wychowawca

Przyszła doktor weterynarii. Wieloletnie doświadczenie pracy na koloniach i obozach pozwoliło na zdobycie bogatego warsztatu pracy z młodzieżą. Miłośniczka podróży i poznawania innych kultur. Zwyciężczyni Międzynarodowych Mistrzostw Autostopowych. Na obozie chętnie podzieli się swoją pasją i ciekawością świata.

Zjęcie Agaty Wantoch-Rekowskiej

Agata Wantoch-
Rekowska

Wychowawca

Nauczyciel specjalizujący się w nowoczesnej edukacji. Mama dwójki dzieci. Otwarta na ludzi i zaangażowana w swoją pracę. Wieloletni koordynator wyjazdów zagranicznych z biurem N-Adventures. Pasjonatka nowych mediów. Przez doświadczenie pracy w szkole chętnie podejmie się wszelkich prac plastycznych oraz zadań muzycznych.

Kierownik


Zdjęcie Urszuli Kalinowskiej

Urszula
Kalinowska

Kierownik

Nauczyciel i wychowawca w szkole podstawowej. Koordynator wyjazdów zagranicznych. Przez wiele lat zdobywała doświadczenie w pracy na koloniach, aby odpowiednio przygotować się do prowadzenia naszego obozu. Na N-Camp odpowiedzialna za bezpieczeństwo i organizacje pracy wszystkich grup. Dba o uczestników, kadrę i zaopatrzenie w potrzebny sprzęt. Koordynuje prace warsztatowców stawiając na najwyższą jakość. W pracy z wychowawcami dba o dialog i rozwiązywanie wszelkich problemów najszybciej jak to możliwe. Odpowiada również za kontakt z rodzicami, pracownikami ośrodka, przewoźnikami itd.

N-Camp, 05-14 sierpnia 2021, Kąty Rybackie